Супровід кримінальних справ

Адвокатами нашої компанії надається комплексна допомога в  кримінальних справах на будь-якій стадії провадження.

Участь наших адвокатів у справі  -  це завжди гарантія того, що правоохоронними органами та іншими учасниками процесу будуть дотримані Ваші права, будуть усунуті будь-які погрози чи тиск на Вас. При цьому, нами  буде повернено незаконно вилучене у Вас майно, а також будуть здійснені усі необхідні процесуальні дії, експертизи та дослідження, які допоможуть встановити істину у справі та захистити Ваші інтереси.

Наші адвокати мають значний досвід роботи у кримінальних справах, що пов’язані зі злочинами у сфері господарської діяльності, фінансовими  злочинами, злочинами проти власності, злочинами  у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг та ін.

Ведення своїх кримінальних справ нам довіряють відомі громадські і політичні діячі, керівники великих підприємств та корпорацій, державних підприємств.

Довіряючи нам ведення своєї кримінальної справи, наші клієнти знають, що послуги АО «Лекс енд Баклер» надаються передусім на засадах конфіденційності і повного сприяння  особистим інтересам замовника.

Ми завжди оцінюємо ту життєву ситуацію, у якій опинився наш клієнт з точки зору закону, пропонуємо найбільш оптимальні рішення, та разом з клієнтом готуємо одну чи декілька стратегій поведінки задля досягнення найбажанішого результату.

Адвокати нашого об’єднання надають клієнтам цілодобову підтримку у всіх процесуальних заходах. Зокрема, ми надаємо якісну юридичну допомогу під час обшуків, допитів, виїмці майна, очних ставок, переговорів, судових засідань, та під час інших судових та позусудових дій.

учимся рисовать мастер класс по изо
З цієї категорії: Правова підтримка бізнесу »