Правова підтримка бізнесу

Професійне ведення бізнесу – складний і багатогранний процес взаємодії з державними органами, приватними компаніями, з рештою – з фізичними особами. Для багатьох наших компаній-клієнтів ми здійснюємо комплексну правову підтримку діяльності бізнесу.

Завдяки отриманих від нас послуг клієнти отримують як кваліфіковану допомогу по проблемним питанням, які виникають в роботі наших клієнтів, так і консультування з питань поточної діяльності підприємства.

Частіше за все, обираючи повну правову підтримку бізнесу, наші клієнти надають нам інформацію про стан ведення різних справ та про особливості їх господарської діяльності. Така інформація дає нам змогу найбільш повно бачити діяльність підприємства та своєчасно і ефективно направляти в потрібну сторону діяльність підприємств, заздалегідь запобігаючи виникненню будь-яких проблем та ускладнень.

Передусім правова підтримка бізнесу для наших клієнтів включає допомогу  в корпоративному управлінні, господасрькому, антимонопольному та конкурентному праві, оцінку та мінімізацію ризиків порушення законодавства з боку клієнта, та, як наслідок, унеможливлення притягнення посадових осіб підприємств до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

 В рамках надання правової підтримки наше об’єднання захищає інтереси клієнтів в державних органах, судах і правоохоронних органах, захищає інтелектуальну власність,  надає правовий супровід при укладені будь-яких договорів, захищає перед контролюючими органами.

На своєму раунку адвокати «Лекс енд Баклер» мають близько 300 виграних спорів лише в порядку адміністративного оскарження з державними органами ( не беручи до уваги судові спори), серед яких  такі органи як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Державна фіскальна служба України, Антимонопольний комітет України, Державна виконавча служба України, Державна реєстраційна служба України, Державна служба інтелектуальної власності, Державна служба захисту прав споживачів, та ряд органів, які наділені функціями контролю або повноважні надавати адміністративні послуги. 

учимся рисовать мастер класс по изо

Схожі матеріали (за тегом)