Антимонопольна практика

Професійне ведення бізнесу – складний і багатогранний процес взаємодії з державними органами, приватними компаніями, з рештою – з фізичними особами. Для багатьох наших компаній-клієнтів ми здійснюємо комплексну правову підтримку діяльності бізнесу.

Завдяки отриманих від нас послуг клієнти отримують як кваліфіковану допомогу по проблемним питанням, які виникають в роботі наших клієнтів, так і консультування з питань поточної діяльності підприємства.

Частіше за все, обираючи повну правову підтримку бізнесу, наші клієнти надають нам інформацію про стан ведення різних справ та про особливості їх господарської діяльності. Така інформація дає нам змогу найбільш повно бачити діяльність підприємства та своєчасно і ефективно направляти в потрібну сторону діяльність підприємств, заздалегідь запобігаючи виникненню будь-яких проблем та ускладнень.

Передусім правова підтримка бізнесу для наших клієнтів включає допомогу  в корпоративному управлінні, антимонопольному та конкурентному праві, оцінку та мінімізацію ризиків порушення законодавства з боку клієнта, та, як наслідок, унеможливлення притягнення посадових осіб підприємств до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

 В рамках надання правової підтримки наше об’єднання захищає інтереси клієнтів в судах і правоохоронних органах, захищає інтелектуальну власність,  надає правовий супровід при укладені будь-яких договорів, захищає перед контролюючими органами.

Наше об’єднання ефективно надає клієнтам оперативну інформацію та правову допомогу щодо судового, виконавчого, кримінального процесу, адміністративного процесу, в якому клієнт виступає учасником. Також ми допомагаємо при здійсненні нашими клієнтами господарської чи інвестиційної діяльності за межами території країни.

Завдяки широкій спеціалізації наших адвокатів та значному досвіду роботи з державними органами, об’єднання «Лекс енд Баклер» на засадах професіоналізму та компетентності надає кваліфіковану юридичну допомогу клієнтам, яка стає основою нашого успіху.учимся рисовать мастер класс по изо