GR-менеджмент

Юристи Адвокатського об’єднання «Лекс енд Баклер» активно співпрацюють в рамках законопроектної роботи з комітетами Верховної Ради України. Компанія співпрацює з Комітетом Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин; Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства; Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування; Комітетом з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Комітетом з питань економічної політики;  Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності; Комітетом з питань правової політики та правосуддя; Комітетом з питань промислової політики та підприємництва.            

Адвокати та юристи об’єднання входять до громадських рад, робочих груп та інших консультаційних органів багатьох міністерств, служб, агентств та інших органів виконавчої влади.

Приймають участь  в численних робочих групах за участю органів влади України, міжнародних організацій за наступними напрямами надрокористування, промисловість, транспорт, податкове за фінансове законодавство, екологія, охорона праці, промислова екологія, і т.д.

 

учимся рисовать мастер класс по изо
З цієї категорії: « Судові спори