Олег Бабіч 


Спеціалізація:  Екологічне право, цивільне та господарське право, спори з державними органами. Керівник практики кримінального права та промислової екології в об’єднанні.


Освіта:
Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Інститут політології та права, Інститут законодавства Верховної Ради України, Українська школа законотворчості.


Олег Бабіч -  адвокат, керуючий партнер об’єднання,  досвідчений експерт у сфері промислової екології та кримінального процесу.  Вже багато років надає ефективну допомогу великим промисловим підприємствам з питань, що пов’язані з екологією виробництва.

Має значний досвід успішної реалізації складних проектів промислово-екологічного напрямку. Є також визнаним адвокатом в сфері захисту у кримінальних справах,  що пов’язані з фінансово-економічними злочинами.

Крім того, Олег Бабіч -  серед кращих спеціалістів в сфері відносин з державними органами.

Додатково :

займається адвокатською діяльністю з 2011 року;

є аспірантом кафедри теорії та історії держави і права НПУ ім. Драгоманова ;

виступає членом робочої групи при Державній службі геології та надр по реформуванню законодавства у сфері користування надрам;

працює керівником  Юридичної служби громадської природоохоронної організації;

виступає активним учасником  науково-практичних конференцій та форумів, громадських слухань, що проводяться органами державної влади;

має Благословенну грамоту Патріарха Української Православної Церкви

учимся рисовать мастер класс по изо

Схожі матеріали (за тегом)