ГПУ відмовилась від звинувачень, висунутих Володимиру Медянику у справі про створення і фінансування ЛНР.

 24 жовтня 2016 року під тиском сторони захисту Генеральною прокуратурою України було припинено кримінальне провадження у справі ЛНР стосовно колишнього народного депутата України Володимира Медяника, та звільнено його з-під арешту.  

Справа закрита в зв’язку з відсутністю будь-яких доказів, що могли б свідчити хоча б про найменшу можливість причетності В. Медяника до створення, фінансування, чи будь-якої іншої участі у діяльності ЛНР.

Близько трьох десятків свідків у справі вказували на невинуватість Володимира  Медяника, та його важливу роль у питанні зупинення кровопролиття в ЛНР.

Також і Генеральний прокурор України  Ю. Луценко відреагував на ситуацію з незаконним триманням під вартою В. Медяника після того, як суспільство збурила серія публікацій відео з перехресним допитом свідків по справі ЛНР, з яких стало очевидно відсутність будь-яких доказів вини В. Медяника.

Десятки судових засідань, п’ятдесят допитаних свідків, двотижневе голодування, гучний публічний процес допомогли привернути увагу до увагу суспільства до проблеми незаконного тримання Володимира Медяника.  

Адвокатом  Лекс енд Баклер Олегом Бабічем вже ініційовано притягнення до відповідальності винних у незаконному тримання пана Медяника співробітників правоохоронних органів. Сторона захисту звернеться до Європейського суду з прав людини, щоб отримати справедливу сатисфакцію за незаконне тримання під  вартою та привернути увагу світової спільноти до проблеми політичного переслідування осіб в Україні.

 

учимся рисовать мастер класс по изо

Схожі матеріали (за тегом)

Прокоментувати:

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.